Views

Dziś o północy rozwiązanie pierwszego konkursu związanego z Luxtorpedą (więcej o tym konkursie tutaj), a już ogłaszamy kolejny, o tyle ciekawszy, że można w nim wygrać płytę zespołu, której premiera zapowiedziana została na 9 maja. Płyta już zrobiła sporo zamieszania na naszym rynku muzycznym, co zresztą nie dziwi – pomysłodawca i główny sprawca luxtorpedowego zamieszania – Robert Litza Friedrich od lat jest jedną z najbardziej barwnych i twórczych postaci w polskiej muzyce rockowej i nie tylko. Ale czekasz pewnie na warunki konkursu? Oto one:

Płytę zespołu Luxtorpeda można wygrać na kilka sposobów:

1) umieść na twitterze następujący tekst: Zespół Luxtorpeda – filmy, zdjęcia nowości. Wygraj płytę zespołu. Więcej na https://www.franciszkanie.tv. Na adres konkursMAŁPAfranciszkanie.tv wyślij link z twittera. Dla pewności możesz śledzić konkto @franciszkanie (pozwoli to na wysłanie DM).

2) umieść na facebooku tekst: Zespół Luxtorpeda – filmy, zdjęcia nowości. Wygraj płytę zespołu. Więcej na https://www.franciszkanie.tv. Na adres konkursMAŁPAfranciszkanie.tv wyślij link z facebooka.

3) Na adres konkursMAŁPAfranciszkanie.tv wyślij maila z odpowiedzią na pytanie: Którą piosenkę autorstwa Litzy lubisz najbardziej i dlaczego?

Jedna osoba może wziąć udział w konkursie na wszystkie podane sposoby z tym, że wygrać płytę można tylko raz. Do maila dołącz adres, na który ma być wysłana ewentualna nagroda. Konkurs trwa do niedzieli (8 maja) do godz. 23.59. Zwycięzcy zostaną powiadomieni osobiście, zaś ich lista zostanie opublikowana na stronie FranciszkanieTV. Powodzenia!

P.S. Jako nagroda pocieszenia – dwa zdjęcia zespołu.

UAKTUALNIENIE: dziękujemy za wszystkie odpowiedzi, rozpoczęło się prawdziwe mailowe bombardowanie naszej konkursowej skrzynki. Dowodzi to popularności Luxtorpedy! 🙂 Komu nie uda się wygrać tym razem – głowa do góry. Po niedzieli kolejne konkursy!

Konkurs: wygraj płytę Luxtorpedy

| Blog |