Views

W piątek 24 kwietnia 2015 r. zakończyliśmy nagrywanie zdjęć do najnowszego teledysku zespołu Siewcy Lednicy. Nasza redakcja od kilku lat współpracuje blisko z organizatorami Spotkań Młodzieży Lednica2000, tworząc materiały medialne, w tym teledyski. Do tej pory w naszej redakcji powstały obrazy do utworów „Ojciec” i „Tango Francesco”.

Na tegoroczne spotkanie lednickie, które odbędzie się 6 czerwca, Siewcy Lednicy przygotowali nowy utwór „Jezu, ufam Tobie”. Ma to oczywiście związek z Rokiem Miłosierdzia ogłoszonym przez papieża Franciszka. Jednocześnie pieśń pielgtzma, która zaprasza na Światowe Dni Młodzieży, które już w przyszłym roku odbędą się w Krakowie.

Piosenka śpiewana po polsku i po angielsko bardzo szybko wpada w ucho, więc bez trudfu będzie można ją śpiewać już po kilku chwilach.

Oficjalna premiera teledysku zapowiedziana jest na 17 maja. Natomiast za kilka dni pojawi się jego filmowa zapowiedź. Będzie można zobaczyć ją na naszych stronach.

Jak zawsze prosimy o modlitwę, by nasza praca przynosiła chwałę Panu Bogu.

Działaniom związanym z utworem i powstawaniem teledysku pobłogosławił J. Em. ks. kard. Stanisław Dziwisz. Przeczytaj więcej.

Poniżej garść zdjęć z planu.

Przeczytaj informację na stronie Lednica2000

Zobacz informację na stronie Prowincji Gdańskiej

Informacja na stronie ePoznań

Obejrzyj trailer

Zdjęcia do teledysku Siewców Lednicy