Bądź jak Jezus

Bądź jak Jezus” to potężny ekumeniczny, rodzinny, ewangelizacyjny koncert muzyki chrześcijan. Impreza będzie miała miejsce 3 czerwca w czwartek (wolny, katolickie święto Ciała i Krwi Pańskiej) na Polach Marsowych w Wojewódzkim Parku Kultury i Wypoczynku w Chorzowie. Na scenie wystąpią: Trąbki Jerycha, New Day, Magda Anioł, Full Power Spirit, Filadelfia Band, Arka Noego i TGD.

Największe Kościoły i wspólnoty chrześcijańskie działające na terenie Polski spotkają się w jednym miejscu po to, żeby dać wyraz swojej wiary, nie zabraknie jednak ciepłej rodzinnej atmosfery i naturalnej radości.

Człowiek wierzący to nie archaicznie myślący konserwatysta, ale pełen nowoczesności i racjonalizmu człowiek, który w tym wszystkim nie boi się mówić, że Bóg istnieje, że Bóg jest Stworzycielem i że tylko Jemu jako Bogu podlega. Taka osoba, jest przez Boga kształtowana na jednostkę nieprzeciętną, przepełnioną radością i miłością bliźniego. Celem koncertu jest ukazanie i ukierunkowanie na Jezusa Chrystusa wszystkich, którzy będą odbiorcami programu tego niezwykłego wydarzenia.

Podczas imprezy obecni będą też przedstawiciele wydawnictw chrześcijańskich, a także stoiska poszczególnych kościołów, dzięki czemu będzie można nie tylko zakupić ciekawe materiały jak książki czy płyty CD i DVD, ale także porozmawiać sam na sam z ciekawymi ludźmi.

Koncert „Bądź jak Jezus” wspiera również swoim honorowym patronatem Abp Metropolita Katowicki Damian Zimoń.

Patronat medialny sprawują, między innymi, franciszkanie.pl i franciszkanie.net.

Więcej na stronie koncertu