Views

FranciszkanieTV wspierają Luxtorpedę od strony filmowo-medialnej niemal od początku istnienia zespołu. Oto kolejny owoc współpracy.
Premiera pierwszej płyty Luxtorpedy 9 maja, a więc już wkrótce! Od dziś płytę można jednak kupować na koncertach zespołu, który wyruszył w trasę. W najbliższych dniach na FranciszkanieTV kolejny film ukazujący pobyt Luxtorpedy w studiu (tym razem już w Małym Studio w Puszczykowie). A od dziś rusza konkurs! Oto zadanie: wymień przynajmniej jednego świętego, którego wizerunek można zobaczyć w Małym Studio Litzy. Wystarczy podać jednego, ale im więcej tym lepiej. Wśród tych, którzy nadeślą poprawną odpowiedź rozlosowane zostaną plakaty z podpisami całego zespołu (Litza, Drężmak, Kmieta, Krzyżyk i Hans). Trzydzieści pierwszych osób, które nadeślą odpowiedź (poprawną raczej), otrzyma naklejkę zespołu.

Odpowiedzi przysyłajcie na adres: konkursMAŁPAfranciszkanie.tv z tematem LUXTORPEDA do 7 maja 2011 r. (włącznie, do godz. 24:00)W mailu proszę podać także adres, na który ma być wysłana ewentualna nagroda. Powodzenia!

P.S. To nie ostatni konkurs luxowotorpedowy w tych dniach. Kolejny wkrótce po zakończeniu niniejszego!

Luxtorpeda: konkurs

| Blog | 0 Comments

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.