Views

Zgodnie z obietnicą dziś konkurs związany z pierwszą rocznicą powstania projektu FranciszkanieTV. W konkursie może wziąć udział każdy – wystarczy przysłać maila na adres konkurs(małpa)franciszkanie.tv, ale koniecznie z tematem Mamy rok! Konkurs nr 1. Maile bez tematu lub z innym tematem nie wezmą udziału w konkursie. W treści maila podajcie swój adres, na który ma być wysłana nagroda (jeśli zostaniecie wylosowani). A co jest dziś nagrodą? Jest to płyta Transitus – Oratorium o św. Franciszku. Więcej o niej możecie przeczytać tutaj. Maile na pierwszy konkurs przysyłajcie do poniedziałku 23 maja 2011 r. do godz. 22.oo.

Przez najbliższy tydzień codziennie ogłaszać będziemy konkurs z nagrodami. Wygrać będzie można m.in. książki, płyty CD (tak, tak, znów Luxtorpeda!), DVD (m.in. teledyski Arki Noego) oraz tauki i różańce prosto z Asyżu. Zachęcamy Was do brania udziału w konkursach.

Mamy rok: konkurs nr 1

| Blog | 0 Comments

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.