Golgota Młodych: wygraj worek (konkurs)

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w naszym konkursie. Do wygrania najwspanialszy worek kapucyński i darmowy wjazd na Golgotę Młodych.
Wystarczy jedynie nagrać krótkie zaproszenia na kamerę, aparat, czy komórkę i przesłać do nas na email: media@golgotamlodych.pl.

Aby wygrać należy zachować dwie zasady:
1. Na filmie zapraszającym ma być więcej niż 5 osób (im więcej tym lepiej)
2. W zaproszeniu muszą paść słowa: zapraszamy na Golgotę Młodych.

Filmy będą wrzucane bezpośrednio na kanał Golgoty Młodych – youtube.com/​user/​GolgotaMlodych. Wygrywa osoba, która będzie miała najwięcej oglądalności. Dlatego warto promować ten film wśród swoich znajomych, rodziny i przyjaciół. W formie zostawiamy wam dowolność, dlatego zaproszenie, może być dla przykładu wykrzyczane lub zwyczajnie powiedziane. Dynamika wypowiedzi jest ważna, ponieważ te zaproszenia mają zachęcać do wzięcia udziału w Golgocie Młodych.

Worki kapucyńskie są oryginalne szyte z habitowego materiału, nigdzie takich nie kupisz. Wyniki wygranej będą ogłoszone 20 sierpnia 2011. Osoba, która wygra zostanie wpisana na listę i będzie mogła przy zapisywaniu się na spotkaniu nie płacić i dostanie wtedy worek kapucyński. Podobnie pozostałych 7 osób, które zajmą następne miejsca dostaną worek kapucyński na spotkaniu. Pozdrawiamy serdecznie
więcej na: www.golgotamlodych.pl

Category: Film, Varia