Full Power Spirit – nagranie płyty cz. 1

Oto film ukazujący pierwszą część prac związanych z nagrywaniem płyty zespołu Full Power Spirit. FranciszkanieTV objęli swym patronatem to wydawnictwo.

Debiutancka płyta zespołu Full Power Spirit zatytułowana „10 lat w 80 minut” to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydawnictw płytowych bieżącego roku na rynku polskiej muzyki z chrześcijańskim przesłaniem. Płyta zespołu, który na co dzień tworzą raperzy: Miras, Picia i Dzyrooo oraz wokalistka Olga Szomańska, beat-boxer – prykONE, Dj Ike i saksofonista Tomek Busławski, stanowić będzie podsumowanie niezwykle owocnej dekady działalności zespołu, który na przestrzeni minionych 10 lat stal się jednym z najprężniej działających i najczęściej koncertujących zespołów polskiej sceny CCM.

Premiera płyty odbędzie się 27 sierpnia w Lublinie podczas wielkiego urodzinowego koncertu zespołu, na błoniach przy zamku. Na krążku nie zabraknie najbardziej znanych utworów z repertuaru Full Power Spirit takich jak: „Wojownik„, „Nieśmiertelni„, „Rozpal serce” czy „Raj” oraz zupełnie nowych, premierowych kompozycji. W sumie płyta zawierać będzie 15 utworów oraz 3 remiksy przygotowane przez Dj`a Haema i Darka MALEO Malejonka. Cechą charakterystyczną krążka będzie bardzo duże bogactwo muzycznych stylów połączonych rapowymi bitami i duża ilość gości, a wśród nich m. in. zespół ZAKOPOWER, Darek MALEO Malejonek, Marcin Pospieszalski, Lidia Pospieszalska, Viola Brzezińska, Dj Haem i Dj Grubaz. Za produkcję płyty odpowiada Dj Haem, którego w pracy nad częścią utworów wspierał Marcin Pospieszalski.

Szczegółowe informacje można znaleźć na oficjalnej stronie grupy pod adresem www.fps.kdm.pl. Na stronie zespołu można również zamówić gadżety z logo FPS: koszulki, kubki, kapslówki… Aby być na bieżąco, dołącz do zespołu na: facebook.com/fullpowerspirit

 

Category: Film, Muzyka