Views

Lato w tym roku jest bardzo różnorodne – obok wielkich upałów padają ulewne deszcze i grzmią potężne burze. Także FranciszkanieTV przechodzić będą tego lata pewne zmiany. Więcej napiszemy o tym pod koniec wakacji.

Lato to także spotkania młodzieży. W różnych częściach naszego kraju młodzi ludzie spotykają się pod banderą franciszkańską. Elbląg, Wołczyn, Serpelice, Kalwaria Pacławska, Góra św. Anny to tylko niektóre z tych miejsc. Będziemy starali się zamieszczać relacje z tych spotkań na naszej stronie.

 Słówko o kilku tworzonych przez nas projektów (głównie muzycznych): czy jest dziś ktoś zaglądający na nasze strony, kto nie słyszał o Luxtorpedzie? Chyba nie… FranciszkanieTV wyprodukowali (rękami brata Patefona) kolejny teledysk zespołu (Hymn); przy tej okazji nawiązała się sympatyczna znajomość z zawodnikami z zespołu „Balian”, dla których brat Patefon tworzy krótką reklamę (to chyba nie jest najlepsze słowo). A jeśli już jesteśmy przy reklamie, to podjęliśmy także współpracę z Lednicą 2000, a jej owocem jest właśnie filmowa zapowiedź tegorocznego spotkania Lednica 2012. Wracając do Luxtorpedy, tow najbliższym czasie powstać ma kolejny mini-teledysk. Szczegóły wkrótce! Z muzycznych nowości warto zwrócić uwagę na folkowy zespół Zgagafari z Dar łowa, dla którego tworzony jest właśnie klip. Jego zapowiedź już możecie oglądać. Jest to zespół, którego nazwę warto zapamiętać. Trwają także rozmowy na temat obecności FranciszkanieTV na Przystanku Jezus w ramach Woodstock 2012. Głównie chodzi o naszą współpracę z zespołem Propaganda Dei, ale nie tylko. O wszystkim dowiecie się wnet.

W związku ze wspomnianymi zmianami planowane są nowe filmy dla młodzieży. Prosimy o modlitwę, by te plany z pomocą Bożą mogły się wypełnić.

Sporo osób pytało także o film o franciszkańskiej pustelni na Górze Polanowskiej. Zmieniły się trochę terminy, stąd i moment ukończenia filmu został odsunięty. Jeszcze jednak w lipcu planujemy ukończyć zdjęcia, stąd – mamy taką nadzieję – do końca wakacji film będzie już gotowy.

Dziękujemy wszystkim z serca za współpracę, dobre słowo i modlitwę.

 

Lato 2012

| Blog | 0 Comments

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.