Views

W sobotnie popołudnie, 18 lutego 2017 r., zakończyła się pierwsza część nagrywania rekolekcji wielkopostnych.

Ekipa FranciszkanieTV połączyła siły z przyjaciółmi z Poznania, z parafii św. Antoniego Padewskiego, przy tworzeniu tegorocznych rozważań na Wielki Post.

– Pierwszy raz tworzymy materiał w takim składzie – mówi o. Mateusz Stachowski, odpowiedzialny za projekt FranciszkanieTV. – Bardzo się cieszę, że udało się nam zaprosić do współpracy osoby na co dzień zajmujące się fotografią i tworzeniem filmów. Dzięki temu sami zyskujemy większe doświadczenie i wiele się możemy nauczyć.

Przez trzy dni – od czwartku 16 lutego – powstała spora część zdjęć. Pozostała część materiału zostanie dograna w marcu.

– W najbliższym czasie pojawi się filmowa zapowiedź rekolekcji. Czeka nas jeszcze sporo pracy przy obróbce materiału. Prosimy – jak zwykle – o modlitwę, by nasza praca podobała się Panu Bogu i służyła ludziom – dodaje o,. Mateusz, który też będzie głosił rekolekcje.

Poniżej garść zdjęć z pierwszych zdjęć nagrywania.

Rekolekcje będzie można oglądać na stronie FranciszkanieTV i na youtube od 1 marca, w każdy poniedziałek, środę i piątek. Piątkowe odcinki będą dłuższe i obfitsze, by – w zamyśle twórców – zachęcić do rozważania w czasie weekendu.

Zobacz rekolekcje na Wielki Post 2016

Ruszyły nagrania na Wielki Post 2017