Views

Tegoroczne lipcowe upały ze wszystkich nas wypompowują siły, ale Franciszkanie TV starają się pracować pełną parą. Jak już zdążyliście zauważyć na dziś publikujemy na stronie filmy nowe, ukazujące aktualne wydarzenia (trwające spotkanie młodzieży w Wołczynie, ingres ks. Prymasa czy zaproszenia na wakacyjne rekolekcje i pielgrzymkę) oraz filmy starsze, ale warte zobaczenia. Dziękujemy szczególnie tym, którzy przesyłają nam propozycję filmów do zamieszczenia na stronie. Jeśli kiedyś mogło się wydawać, że zabraknie materiału do publikowania, to dziś już wiadomo, że możecie być o to spokojni. „Poczekalnia” naszej strony wciąż się powiększa. Niezależnie od tego przesyłajcie nam koniecznie Wasze propozycje; szczególnie dotyczy to nadchodzących wydarzeń: jeśli macie lub znacie film, który jest zaproszeniem na rekolekcje, wakacje powołaniowe czy spotkanie młodzieżowe napiszcie do nas!

A teraz garść nowości z franciszkańskiego podwórka (podwórka TV oczywiście!).

Od lipca rozpoczęliśmy nowy cykl Poeci franciszkańscy. Każdego miesiąca będziemy chcieli przedstawić Wam poetę związanego ze św. Franciszkiem i przede wszystkim jego twórczość. Mamy nadzieję, że się Wam spodoba! Wielkim zainteresowaniem cieszy się cykl bEZ sLOGANU.

Cały czas trwają także rozmowy nad przyszłym wyglądem strony. Nie chodzi tu tyle o jej wygląd zewnętrzny ile o formę funkcjonowania. Od września pragniemy powołać zespół współpracowników, dzięki czemu tworzenie strony powinno przebiegać sprawniej i wydajniej. W ogóle wrzesień powinien być miesiącem bardzo ważnym dla Franciszkanie TV. Mamy nadzieję bowiem wystartować z nowym projektem w ramach Franciszkanie TV. Nie wiemy jeszcze czy projekt ten ujrzy światło dzienne (tzn. będzie dostępny dla wszystkich) od września czy może nieco później – na pewno damy Wam o tym znać. Już dziś prosimy o modlitwę w tej intencji.

Także we wrześniu powinny pojawić się nowe cykle filmów. Będą one tworzone wraz z ciekawymi osobami, których nazwiska poznacie niebawem.

I ostatnia wiadomość: trwają zaawansowane rozmowy z braćmi w Stanach Zjednoczonych dotyczące uruchomienia angielskiej wersji strony. Będzie można ją znaleźć pod adresem www.franciscans.tv, który na razie kieruje do naszej, polskiej wersji.

A na koniec zapowiedź: wkrótce ogłosimy konkurs wakacyjny, czekajcie na wiadomość!

Dziękujemy, że odwiedzacie naszą wspólną stronę.
Pozdrawiamy Was serdecznie,
Pokój i dobro!

Franciszkanie TV

Lipcowe nowości

| Blog | 0 Comments

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.