Views

Nasza strona działa już niemal tydzień i przez ten czas okazało się, że spotkała się z niezwykle życzliwym przyjęciem. Dziękujemy za wszelkie dobre słowa, które dodają zapału i pokazują, że warto pracować na polu mediów. Dziękujemy także wszystkim, którzy przesłali filmy do dodania i tym, którzy wyrazili gotowość współpracy. Jednocześnie dni te pokazały, że stronie potrzebne są pewne usprawnienia, które będziemy wprowadzać.

W tej chwili filmy na Franciszkanie TV wyświetlane są przy pomocy technologii flash, która pozostaje najpopularniejsza w internecie. Jednak coraz częściej korzysta się także z HTML5, dzięki czemu filmy oglądać mogą użytkownicy iPhonów czy iPadów (których w Polsce wciąż jest niewiele, ale z pewnością – podobnie jak gdzie indziej – i u nas zdobędą wielu zwolenników); stąd i my chcemy w przyszłości korzystać z tego sposobu.

Zachęcamy, byście nadal przesyłali swe propozycje filmów odnalezionych w internecie lub te, które macie na swoich twardych dyskach.

Dziękujemy, że zaglądacie na Franciszkanie TV!

Tydzień po

| Blog | 0 Comments

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.