Views

Za pół godziny startuje nasza strona! Mamy nadzieję, że jej przeglądanie sprawi Wam dużo radości i pozwoli coraz bardziej poznawać duchowość franciszkańską. Strona wciąż się rozwija; jest to faktycznie wciąż wersja beta, wersja próbna. Przede wszystkim trzeba zapełniać ją filmami. I to jest także Wasze zadanie: zapraszamy, byście dzielili się z nami i innymi filmikami ze świata franciszkańskiego, które uznajecie za warte zobaczenia. Jeśli film znajduje się na youtube, vimeo czy innej stronie, wystarczy, że prześlecie nam adres (link). Być może jednak macie fajny film na swoim komputerze, nagrany podczas rekolekcji, koncertu albo wakacji. Koniecznie dajcie znać!

Z czasem chcemy rozwijać naszą stronę tak, byście sami mogli ładować na nią filmy. Wkrótce też zaczną powstawać nowe cykle filmów tworzone przez nas. Mamy nadzieję, że ta nasza propozycja spotka się z Waszym zainteresowaniem.

Tymczasem trwają ostatnie przygotowania przed odpaleniem Franciszkanie TV. Prosimy o modlitwę, by to działanie było na większą chwałę Pana Boga.

Pokój i dobro!

o. Mateusz OFM Conv
odpowiedzialny za Franciszkanie TV

Startujemy…!

| Blog | 0 Comments

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.