Views

Zupełnie niedawno trwał jeszcze Adwent, zaraz potem święta Narodzenia Pańskiego, a już za pasem kolejny Wielki Post. Zapraszamy Was zatem do rozważania Słowa Bożego. Franciszkańskie komentarze do Liturgii Słowa pojawiać się będą w każdą sobotę Wielkiego Postu (dotyczyć będą oczywiście niedzielnych czytań) oraz przez cały Wielki Tydzień i Triduum Paschalne.

Brat Patefon szykuje już filmową zapowiedź cyklu, który nazwaliśmy „Słowo dla Ciebie”. Trailer pojawi się na naszej stronie lada dzień. Przygotowujemy także plakaty i informacje dla mediów o wielkopostnym franciszkańskim cyklu. Gdyby ktoś był zainteresowany prosimy o kontakt. Pomóc może każdy z Was – jeśli możecie rozwiesić plakat w szkole, w pracy lub w innym miejscu (mając na to odpowiednie pozwolenie), to piszcie – plakat prześlemy pocztą.

Więcej szczegółów już wkrótce!

Słowo dla Ciebie – Wielki Post 2012

| Blog | 0 Comments

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.