Kilometry dla Misji 2020

Zapraszamy Cię do uczczenia 100. rocznicy urodzin papieża Polaka św. Jana Pawła II, wielkiego misjonarza i patrona Franciszkańskiego Sekretariatu Misyjnego w Gdyni.

Jak to zrobić?

1. STO KILOMETRÓW
W okresie między majem a październikiem tego roku pokonaj dystans 100 km mając w sercu intencję modlitewną podaną w kolejnym punkcie. Zrób to w wybrany przez siebie sposób: spacerem, marszem, biegiem, nordic walking, rowerem, wpław, kajakiem lub jeszcze inaczej. Nie musisz tego robić w zorganizowanej grupie, możesz pokonać go samodzielnie, z rodziną lub przyjaciółmi, jednego dnia lub rozłożyć go na etapy.

2. MODLITWA
Do wysiłku fizycznego dodaj modlitwę w intencji dziękczynnej za dar tego Świętego dla Kościoła i świata oraz o pomyślny rozwój nowo tworzącej się misji franciszkańskiej w Afryce.

3. REDEMPTORIS MISSIO
Przeczytaj encyklikę Redemptoris Missio papieża Jana Pawła II, aby poznać jego przesłanie o potrzebie głoszenia Ewangelii światu.

4. OFIARA
Złóż dobrowolny dar serca na rozwój (rozbudowę) Centrum Medycznego im. św. Jana Pawła II w Ruiri (Kenia). Wpłaty można kierować na konto Franciszkańskiego Sekretariatu Misyjnego w Gdyni nr 76 1240 1239 1111 0000 1643 7506 tytułem: Przychodnia Ruiri.

Prześlij zdjęcia z trasy oraz informacje w jaki sposób i gdzie pokonałeś dystans 100 km (mapki i (lub) opis) na adres biuro@sekretariatmisyjny.pl z adresem zwrotnym, a my prześlemy Ci medal na pamiątkę wydarzenia. Zdjęcia wykorzystamy do stworzenia filmiku pamiątkowego (ich przesłanie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikację).

Udostępniając nam swoje dane automatycznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w dokumencie.

Udostępniając informacje na swoich portalach społecznościowych, nie zapomnij wstawić #kdm oraz #RazemMożemyWięcej

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY https://forms.gle/W8YssnXAfbLQga249 

Franciszkański Sekretariat Misyjny https://www.sekretariatmisyjny.pl/
Facebook 
https://www.facebook.com/MisjeOFMConv/
Twitter 
https://twitter.com/MisjeOFMConv
Instagram 
https://www.instagram.com/misjeofmconv/

Category: Film, Misje