Views

Sierpień, to przede wszystkim piękny wakacyjny czas. Ale to także miesiąc dwóch wielkich franciszkańskich świętych: św. Klary z Asyżu i św. Maksymiliana. Dlatego też przygotowaliśmy dla Was prezentacje tych postaci. Film o św. Klarze możecie zobaczyć tutaj, zaś o św. Maksymilianie pojawi się na naszej stronie jutro, w w dzień jego wspomnienia liturgicznego. Oprócz tego oglądać możecie wspaniały cykl przygotowany przez TV Trwam – od wczoraj na Franciszkanie TV pojawia się jeden, kolejny odcinek (jest ich łącznie siedem). Filmy o św. Klarze i św. Maksymilianie zapowiadają jednocześnie nowy cykl na naszej stronie: filmy ukazujące franciszkańskich świętych. Chcemy go rozpocząć już niebawem.

Wkrótce także film relacjonujący tegoroczną pielgrzymkę na Jasną Górę (grupy Franciszek Elbląg, ale pojawiać się też będą relacje innych grup franciszkańskich), a także coś niezwykłego – film, który będzie odpowiedzią na pytanie: co to jest postulat? Wypatrujcie na Franciszkanie TV!

Sierpniowi święci

| Blog | 0 Comments

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.