Franciszkańskie smaki

Prezentacja produktów pod marką „Franciszkańskie smaki” będących tzw. cegiełką wspierającą projekty pomocowe w krajach misyjnych.

Franciszkańskie smaki to rodząca się marka produktów spożywczych – wypróbowanych przez samych zakonników, pochodzących od sprawdzonych krajowych producentów rzemieślniczych (nie masowych), którym zależy na wysokiej jakości wyrobów, z upraw ekologicznych, gdzie szacunek do Bożych darów jest normą, a nie okazją do zysku.

Nie prowadzimy sklepu, dlatego produkty marki “Franciszkańskie smaki” rozprowadzamy jako cegiełki na wsparcie projektów misyjnych w Kenii i Ekwadorze. Tym samym każda strona ma pożytek.

Kawa misyjna – 250 g dostępna w ziarnach i mielona, specjalna mieszanka wysokiej jakości ziaren kawy, dająca delikatne, owocowe nuty smakowe i pełny aromat ziaren Arabiki (60%), dopełnione przez moc kofeiny i obfitą cremę z ziaren Robusty (40%), co nadaje tej mieszance charakter kawy wyrazistej i pobudzającej. Stanowi ona idealną bazę do kaw mlecznych przebijając kawową goryczką nutami ciemnej czekolady przez tonujące mleko.

Herbata misyjna czerwona – 100 g Pu-erh jest herbatą w pełni fermentowaną. Jej napar charakteryzuje się mocnym, ziemistym i intensywnym smakiem oraz niepowtarzalnym i mocnym smakiem.

Herbata misyjna zielona China Sencha – 100 g uprawiana w Chinach herbata typu Sencha daje klarowny napar o miodowym kolorze. Jest delikatna w smaku i zapachu. Ułatwia trawienie i jest bogata w witaminę C.

Herbata misyjna zielona Yerba Mate – 100 g jej prosty skład zielonej herbaty oraz yerba mate mówią same za siebie, dając pewność pożądanego działania.

Herbata misyjna zielona Mango i Marakuja – 100 g ta egzotyczna mieszanka zielonej herbaty z mango i marakują z rejonu Morza Południowego – domu wielu lśniących owoców i zapachów. Ta niezwykła kompozycja oddaje charakter odległych słonecznych i zjawiskowych miejsc, nadając jej lekkości i świeżości.

Herbata misyjna czarna Ceylon – 100 g wykwintna czarna herbata o złotawej barwie i subtelnym smaku, pochodząca z upraw na wysokich wzgórzach Ceylonu.

Herbata misyjna czarna Eden – 100 g najlepsza herbata z liści zbieranych wśród kenijskich wzgórz wokół Góry Kenya, daje intensywny aromat, barwę i smak.

Herbata misyjna czarna Korzenna – 100 g intensywnie korzenna herbata, w której skład wchodzi wszystko co najlepsze, czyli: anyż, goździki, skórka pomarańczy i rodzynki. Całości dopełnia piękny cynamonowy aromat.

Herbata misyjna Familijna Ziołowa – 100 g mieszanka bogata w 13 ziół niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania przewodu pokarmowego i dających uczucie lekkości. Jej skład to: ziele przetacznika, liść poziomki, kwiatostan lipy, owoc tarniny, ziele rzepiku, ziele miodunki, ziele macierzanki, ziele krwawnika, liść pokrzywy, pączki sosny, płatki róży, kwiat bławatka oraz kwiat nagietka.

Miód pszczeli – 400 g lipowy, faceliowy, malinowy, wielokwiatowy z rodzinnej pasieki w Borach Tucholskich.

Torby zakupowe – 40×40 cm całości oferty dopełniają eleganckie ekologiczne torby, idealne na zakupy z różnym nadrukiem.

Chcąc nabyć któryś z produktów zapraszamy do naszego sekretariatu misyjnego w Gdyni (ul. Ujejskiego 40) lub prosimy o kontakt mailowy (biuro@sekretariatmisyjny.pl). Wysyłka kurierska możliwa przy zakupie min. 3 sztuk tego samego lub różnych produktów i po wcześniejszej wpłacie, będącej uczciwą zapłatą za zamówione produkty i cegiełką na wsparcie projektów pomocowych dla najbiedniejszych ludzi w Kenii i Ekwadorze, gdzie posługują nasi franciszkańscy misjonarze.

Franciszkański Sekretariat Misyjny https://www.sekretariatmisyjny.pl/