Warsztaty muzyczne z Marcinem Pospieszalskim i muzykami ŚDM Lizbona

Franciszkanie z Gdyni zapraszają na warsztaty muzyczne z Marcinem Pospieszalskim i muzykami prowadzącymi koncert uwielbienia na Światowych Dniach Młodzieży w Lizbonie pt. „Każdy Wschód Słońca”.

W programie możliwość nauki gry pod okiem profesjonalnych muzyków dla gitarzystów (Darek Bafeltowski), basistów (Marcin Pospieszalski), perkusistów (Szymon Madej) i klawiszowców (Piotr Cudzich), a także innych instrumentalistów. Zapraszamy również wokalistów do chóru warsztatowego pod opieką Agnieszki Cudzich.

W programie około dwadzieścia godzin pracy oraz Msza św. na zakończenie warsztatów i koncert powarsztatowy z udziałem uczestników i prowadzących w kościele franciszkanów w Gdyni.

Termin warsztatów 9/10 grudnia 2023 w Katolickiej Szkole Podstawowej w Gdyni (ul. Tetmajera). Udział w kosztach wynosi 100 zł.

Plan ramowy:
Sobota 9 grudnia 2023
– od 14.00 – do wieczora – warsztaty

Niedziela 10 grudnia 2023
– od 9.00 do 17.00 – warsztaty
(praca w sekcjach instrumentalnych i wokalnych nad konkretnymi utworami – Katolicka Szkoła Podstawowa – Gdynia ul. Tetmajera)
– 18.00 – Msza św. z udziałem uczestników warsztatów – kościół p.w. św . Antoniego w Gdyni (Franciszkanie – Wzgórze św. Maksymiliana)
– 19.00 – mini koncert w kościele

Zgłoszenia do 5 grudnia.

Szczegóły i zapisy na stronie: https://gdynia.franciszkanie.pl/aktualnosci-ga/zaproszenia-gdynia/warsztaty-muzyczne-z-marcinem-pospieszalskim-i-muzykami-sdm-polska-lizbona/